Ahosen Palvelut Oy

0400 845 336

Takomokatu 6, 41310 Leppävesi Näytä kartalla

Pyydä tarjous

Harri Pölkki

Työpäällikkö, projektinjohto, kokonaispurkukohteet

050 3416 659

harri@ahosen

Eetu Ahonen

Kenttäjohtaja, kokonaispurkukohteet

0400 988 021

eetu@ahosen.fi

Samu Ahonen

Työpäällikkö, linjasaneeraukset, timanttiporaukset ja puhallusvillatyöt

040 7300890

samu@ahosen.fi

Reko Linnanmäki

Työpäällikkö, haitta-aine ja asbestipurkutyöt

050 433 2923

reko@ahosen.fi

Saku Kuula

Työpäällikkö, saneerauspurkukohteet

050 568 9924

saku@ahosen.fi

Onni Lahtinen

Työpäällikkö, imuauto- ja vaihtolavapalvelut

050 471 6396

onni@ahosen.fi

Asta Ahonen

Sihteeri

040 730 0720

asta@ahosen.fi

Jyri Pelto-Arvo

Urakkalaskenta

050 448 8011

jyri@ahosen.fi

Joona Ahonen

Toimitusjohtaja

0400 743 892

joona@ahosen.fi

Laskutustiedot

Ahosen Palvelut Oy
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus) 003717424766
Välittäjä OpusCapita Solutions Oy
Välittäjän tunnus E204503

Sähköpostilaskuosoite: AhosenPalvelut.FI.P.136009-8@docinbound.com

Katso ohje sähköpostilaskun lähettäjälle

Jos yrityksellänne ei ole valmiutta lähettää laskuja sähköisesti, Pyydämme Teitä käyttämään keskitettyä laskutusosoitettamme:

Ahosen Palvelut Oy
PL 83366
00063 LASKUNET

Vaadittavat tunnisteet ovat laskun lähettäjän nimi, laskun päiväys, laskunnumero, viitenumero, laskun summa, eräpäivä ja myyjän y-tunnus. Laskulla tulee aina olla työmaan tilausnumero ja ostajan nimi.

Miten voisimme sinua auttaa? – Ota rohkeasti yhteyttä