Ahosen Palvelut Oy

0400 845 336

Takomokatu 6, 41310 Leppävesi Näytä kartalla

Pyydä tarjous

Joona Ahonen

Toimitusjohtaja, tarjouslaskenta

0400 743 892

joona@ahosen.fi

Eetu Ahonen

Työpäällikkö, tarjouslaskenta

0400 988 021

eetu@ahosen.fi

Samu Ahonen

Työnjohtaja, aikataulutus ja suorat tilaukset

0400 845 336

samu@ahosen.fi

Jyri Pelto-Arvo

Työnjohtaja, haitta-aine ja asbestipurkutyöt

050 448 8011

jyri@ahosen.fi

Vesa Rask

Timanttiporaukset ja sahaukset

040 777 0599

vesa@ahosen.fi

Asta Ahonen

Sihteeri

040 730 0720

asta@ahosen.fi

Laskutustiedot

Ahosen Palvelut Oy
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus) 003717424766001
Välittäjä Enfo Oyj
Välittäjän tunnus 003714377140

Jos yrityksellänne ei ole valmiutta lähettää laskuja sähköisesti, Pyydämme Teitä käyttämään keskitettyä laskutusosoitettamme:

Ahosen Palvelut Oy
003717424766001
PL 508
02066 DOCUSCAN

Vaadittavat tunnisteet ovat laskun lähettäjän nimi, laskun päiväys, laskunnumero, viitenumero, laskun summa, eräpäivä ja myyjän y-tunnus. Laskulla tulee aina olla työmaan tilausnumero ja ostajan nimi.

Miten voisimme sinua auttaa? – Ota rohkeasti yhteyttä